Lidyabet225.com Yeni Giriş Adresi

BTK engelini aşarak Lidyabet225 yeni giriş adresi erişimini kusursuzca gerçekleştirmek aslında çok basit. Bunun için sahip olmamız gereken farklı yöntemler bulunuyor.

  1. Eklentiyle Lidyabet’e giriş
  2. Opera tarayıcısıyla Lidyabet’e giriş
  3. DNS ayarlarını değiştirerek Lidyabet’e giriş

Bu farklı yöntemleri kullanarak bahis sitesine kolayca erişim yapmamız mümkün.

LİDYABET’E GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

Lidyabet Sitesine Ulaşamıyorum

Yasaklanmış ya da sansürlenmiş sitelere girmek için vpn (virtual private network) adında eklentiler geliştirildi. Geliştirilen bu eklenti bilgisayarınızın IP adresine özel aslında sanal bir internet bağlantısı oluşturur. Oluşturulan bu internet bağlantısı yalnızca sizin bilgisayarınıza özeldir.

Hotspot Shield eklentisinin kurulumu oldukça basit olduğu için Lidyabet 225 yeni giriş adresi amacına dönük gerçekten de etkili bir uzantıdır. Eklentiyi Microsoft resmi internet adresinden indirebilir ya da Google Play mağazasından ücretsizce indirebilirsiniz.

Lidyabet Sitesine Giriş Yapamıyorum

Opera tarayıcısı yayımladığı yeni sürümde tamamen ücretsiz olarak yerleşik vpn eklentisi barındırdığını kullanıcılarıyla paylaştı. Buna göre ekstra bir eklentiye lüzum duymaksızın sadece bu Opera Browser tarayıcısını indirip yasaklanmış bütün sitelere rahatlıkla girebilirsiniz.

Opera tarayıcısı bütün masaüstü ve dizüstü işletim sistemlerini desteklediğinden dolayı Windows kullanıcılarının yanı sıra Mac ya da Linux işletim sistemine sahip kullanıcılar için de geçerliliğini korur.

Tarayıcının kurulum işlemi tamamlanır tamamlanmaz ekranın hemen üst sol bölümünde vpn yazısı bulunarak giriş problemini kısa sürede ortadan kaldırmak mümkün. Üstelik yenilikçi yaklaşıma dayanarak gerçekten de profesyonel anlayışla yürütülür.

Lidyabet Güncel Adresine Neden Giremiyorum?

DNS ayarlarını değiştirerek Lidyabet’in yeni güncel adresine erişim imkanı bulunur. DNS ayarlarını değiştirerek yasaklı sitelere bağlanma aslında günümüzde modası çoktan geçmiş bir yöntem. Çünkü manüel ayarlama gerektirdiği için genellikle kullanıcıların internet ayarlarını bozmasından ötürü alınan geri bildirimlerle otomatik eklentiler geliştirilmiştir.

DNS ayarlarını değiştirerek Lidyabet225.com yasaklı sitelere giriş ise aslında vpn eklentisinin sizin hiçbir müdahaleniz olmadan yaptığınız işlemin manüel olanıdır.

Windows 7 işletim sistemi desteği 2020 yılı itibariyle sona erse de ülkemizdeki pek çok Windows kullanıcısı halen bu işletim sistemini kullanmaktadır. Öncelikle Windows 7 işletim sisteminde dns ayarları değişikliğini adım adım anlatmak gerekiyor:

  1. Başlat – Denetim Masası – Ağ ve İnternet – Ağ durumunu ve görevlerini görüntüleye tıklayın.
  2. Ağ ve Paylaşım Merkezi – Yerel Ağ Bağlantısı ekranından Özelliklere tıklayın.
  3. Yerel Ağ Bağlantısı Özellikleri – Internet Protokolü Sürüm 4 (TCP/IPv4) tik işaretleyin.
  4. Karşınıza çıkan ekranın altında 8.8.8.8 ve 8.8.4.4 olarak dns ayarlarını değiştirin.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir